Обмін товару

Якщо куплений товар є товаром належної якості, але не підійшов вам за будь-якими параметрами, згідно чинного законодавства України ви можете повернути або обміняти його протягом 14 днів, не рахуючи дня купівлі. 

Повернення товару

Повернення товару належної якості можливе в разі збереження:

  • товарного вигляду, упаковки;

  • документ, що підтверджує факт і умови купівлі зазначеного товару.

Повернення та обмін купленого товару належної якості здійснюється через нашого адміністратора (почта:vipmebel2002@gmail.com)

Зворотне пересилання в магазин при поверненні товару належної якості здійснюється за рахунок покупця. Повторне відправлення обміняного товару Покупцеві також здійснюється за рахунок Покупця.

При поверненні товару належної якості ми повернемо Вам суму, сплачену за замовлення, за вирахуванням витрат на доставку, якщо такі були, тобто ~100 грн. за послуги курʼєрської доставки по Україні до дверей від Нова Пошта (Сума може змінюватися по тарифам перевізника).

Повернення грошових коштів: 


Ми здійснимо обмін товару або повернення грошей протягом трьох робочих днів з дня повернення товару.

  • у разі купівлі за готівку, повернення зробимо готівкою за адресою 01103, Україна, м. Київ, бул. Миколи Міхновського 23 (Будинок Меблів)

  • у разі оплати банківською картою, кошти повертаються на той самий картковий рахунок

  • у разі безготівкової оплати перерахуємо назад на рахунок, з якого здійснювався платіж

Повернути товар також можливо за адресою шоу-руму: м. Київ, бул. Миколи Міхновського 23 (Будинок Меблів)

ВАЖЛИВО! Товар має перебувати в належному стані - річ не була у використанні, пакування не пошкоджено, усі бирки збережено.

Звертаємо також вашу увагу на те, що при отриманні та оплаті замовлення покупець у присутності кур'єра зобов'язаний перевірити комплектацію і зовнішній вигляд виробу щодо відсутності фізичних дефектів (подряпини, тріщини, відколи тощо) і повноту комплектації. Після від'їзду кур'єра претензії з цих питань не приймаються.