Компанія «Imperia Group» більше 10 років допомагає своїм клієнтам вирішувати інтер'єрні питання. Запитайте чому саме ми? Відповідь проста: Компанія «Imperia Group» є виробником класичних елітних, дорогих меблів з дерева VIP сегмента. Наша Компанія стежить за всіма тенденціями та модою, лідерами в меблевій індустрії, класичними сучасними меблями Італії. Ми складаємо високу позначку для конкуренції у меблевому середовищі. За нами слідують, нам наслідують, нас намагаються копіювати. Компанія «Imperia Group» виготовляє наймодніші новинки, залишаючи конкурентів далеко позаду.

Ми – лідери. Ми пропонуємо клієнту якість та унікальний стиль, універсальний класичний дизайн та красу елементів ручної роботи. Компанія «Imperia Group» не заощаджує на якості. Ми виготовляємо меблі з масиву. Основними матеріалами наших виробів є дуб, ясен, вільха. Дерево - прекрасний матеріал, що піддається обробці, не має токсичності і не шкодить здоров'ю. Усі наші матеріали відповідають ДСТУ. Добірний дуб, що відповідає всім екологічним вимогам, структурний ясен або невимушена вільха... Ми використовуємо тільки кращу лакофарбову продукцію на водній основі від провідних компаній.

Одним з важливих напрямків нашої Компанії є виготовлення меблів ручної роботи з масиву дерева ДУБ. Для зручності у роботі ми відкрили власне виробництво Західної України, т.к. Вважається в першу чергу це екологічно чистим районом, друге - з віків західні майстри славляться своїм вмінням і перевагою ручної різьби по дереву, що надає вишуканості, неповторності, цінності, і не якесь ЧПУ (фрезерний верстат) не замінить ручну працю.

Компанія «Imperia Group» є виробником та представником ексклюзивних дерев'яних меблів з масиву Дуба. Наші меблі дуже відрізняються від наших конкурентів - якістю матеріалів, виконанням роботи, фурнітурою, в чому Ви самі можете переконатися, відвідавши наші салони!!! Ми не є посередниками, тому наша компанія виготовляє практично будь-які вироби з масиву Дуба за Вашими побажаннями та проектами.

Доставка по Україні!

Поки що наші салони знаходяться в місті Києві, але ми доставляємо нашу продукцію практично по всіх містах та регіонах України. Якщо меблі не потребують професійного складання, таких як столи, стільці, тумбочки, деякі комоди, то ми можемо відправляти Ваше замовлення будь-яким перевізником, якщо потрібне складання індивідуального нестандартного замовлення, тоді наша команда майстрів приїде до Вас на адресу.​