Ліжко "FLORENCIA" біле - is264

Ціна: 25650.00 грн.

Опис

Ліжко "FLORENCIA"
 дл./гл./вис.: 2,00/1,80/1,10
ціна вільха: від 27560 грн.
ціна ясен: від 30 250 грн.

дл./гл./вис.: 2,00/1,60/1,10
ціна вільха: від 25 650 грн.
ціна ясен: від 28 300 грн.

ЦІНА за ПАТИНУ (золото,срібло,бронза) +5% Ефект старіння (втирання ПАТИНИ) +10%

Наша компанія "Imperia Group" є виробником меблів, тому ми можемо робити будь-які нестандартні розміри та вироби за Вашими проектами!

Ліжко із натурального дерева "Флоренція"
Класична модель в італійському стилі, що характеризується своєю філософією простою та мудрою. Відповідно до її змісту ніч є часом, який можна безроздільно присвятити тільки собі, коли можна бути собою без лукавства і удавання, подумати про вічне і насолодитися комфортом. Ліжко «Флоренція» як гостя з минулого, але має інтригуючі півтони, своєрідним малюнком теплої деревини вільхи або ясена. Вона ультрамодна і в той же час витримана в дусі епохи аристократизму та величі. У ній корисне переплелося із прекрасним. Її стиль поза часом. Вона втілення сучасних технологій та традиційних цінностей. Гарне узголів'я виконане з бездоганною майстерністю, якою володіли італійські ремісники. Вони вміли створювати чарівні вироби, які стали справжніми шедеврами меблевого мистецтва. Головною концепцією італійських майстрів була міра та золота середина між зайвими деталями, які з'їдають простір і явним мінімалізмом, що породжує порожнечу. Успішне вирішення такого дуалізму – ознака найвищої майстерності.

Найрозпещеніші та витончені клієнти оцінять красу виробів, виконаних з умінням та душею, щоб служити максимально довго. Ліжко «Флоренція» є об'єднанням вічного прагнення світла і ніжного образу домашнього вогнища. Вона є втіленням естетики та функціональності. Це виражено у легкості ліній, представницькості та добротності виробу. Її форми не виглядають скромно та стримано. Вона надихає своїх власників на сімейне щастя, підкреслює їх смак та індивідуальність, спонукає домочадців жити в атмосфері почуттів та любові до власного будинку. Ліжко «Флоренція» з натурального дерева для тих, хто досяг високого становища в суспільстві і заслуговує на найкраще.

Все виды кроватей

Замовити

Щоб оформити замовлення заповніть форму. Протягом кількох годин з вами зв'яжеться менеджер та уточнить деталі замовлення, а також час доставки.

заповніть це поле

Дякуємо за заявку

Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

Виникла помилка.

Будь ласка, спробуйте повторити трохи пізніше.

Зворотній дзвінок

заповніть це поле

Дякую за заявку

Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

Виникла помилка.

Будь ласка, спробуйте повторити трохи пізніше.

Даруємо 10% знижки на весь товар!*

Щоб отримати знижку, просто залиште Ваші контакти


заповніть це поле

*отримана знижка діє до кінця цього року


Дякую за заявку

Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

Виникла помилка.

Будь ласка, спробуйте повторити трохи пізніше.